Duże wydarzenie koszykarskie w Krakowie!

Podążając za oficjalną stroną rozgrywek młodzieżowych europejskich pucharów EYBL Central European Division możemy powiedzieć – Witamy w Krakowie!

Od 6 do 9 lutego to stolica Małopolski, a tym samym zespół Oknoplast Sp. z o.o. Korona Szkoła Gortata – Kraków będzie gospodarzem turnieju CE EYBL.

Aż 18 spotkań, przynajmniej 36 godzin sportowej rywalizacji i możliwość śledzenia poczynań drużyn m in. z Włoch, Hiszpanii oraz Finlandii to uczta dla wszystkich sympatyków koszykówki, ale też osób związanych z nią profesjonalnie, pragnących zobaczyć jak funkcjonuje szkolenie w różnych rejonach Europy.

Dla naszych zawodników to kolejna okazja, by podnosić swoje umiejętności w oparciu o zmagania na najwyższym szczeblu.

Obecnie, najlepszym strzelcem rozgrywek jest nasz obwodowy, Bartosz Leśniak, ze średnią 25.6 punktów zdobywanych na mecz.

Dzięki naszym partnerom, w tym FitPark Park Wodny Kraków / Park Wodny Kraków będziemy bardzo dobrze przygotowani.

Terminarz:

06.02.2020 (czwartek)

Hala CSiR Politechniki Krakowskiej, ul. Kamienna 17
18:00 Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków – MBA Prievidza (Słowacja)
20:00 CB Alcala Madryt (Hiszpania) – HoNsU (Finlandia)

07.02.2020 (piątek)

Hala AGH, ul. Piastowska 26a
10:00 Suadiye Basketbol Kulubu (Turcja) – Inter Bratysława (Słowacja)
12:00 C.S U-BT Cluj Napoca (Rumunia) – MBA Prievidza (Słowacja)
14:00 USK Praga (Czechy) – Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków (Polska)
16:00 Inter Bratysława (Słowacja) – HoNsU (Finlandia)
18:00 Next Step Academy Rapallo (Włochy) – Suadiye Basketbol Kulubu Stambuł (Turcja)
20:00 C.S U-BT Cluj Napoca (Rumunia) – CB Alcala Madryt (Hiszpania)

08.02.2020 (sobota)

Hala AGH, ul. Piastowska 26a
09:30 Suadiye Basketbol Kulubu Stambuł (Turcja) – USK Praga (Czechy)
11:30 MBA Prievidza (Słowacja) – Next Step Academy (Rapallo)
13:30 Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków – CB Alcala (Hiszpania)
15:30 USK Praga (Czechy) – Inter Bratysława (Słowacja)
17:30 Next Step Academy Rapallo (Włochy) – C.S U-BT Cluj Napoca (Rumunia)
19:30 HoNsU (Finlandia) – Suadiye Basketbol Kulubu Stambuł (Turcja)

09.02.2020 (niedziela)

Hala AGH, ul. Piastowska 26a
09:00 USK Praga (Czechy) – C.S U-BT Cluj Napoca (Rumunia)
11:00 HoNsU (Finlandia) – MBA Prievidza (Słowacja)
13:00 nter Bratysława (Słowacja) – Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków (Polska)
15:00 CB Alcala Madryt (Hiszpania) – Next Step Academy Rapallo (Włochy)

2020-01-31T21:03:57+01:00