Nie udała się drużynie Oknoplast Korony AGH Kraków wyprawa do Bytomia. Spotkanie z tamtejszą Polonią zakończyło się pewną wygraną faworyta i zarazem jednej z najlepszych drużyn 2 Ligi Mężczyzn.
Krakowianie musieli umieć cieszyć się z małych rzeczy, czyli pojedynczych akcji, które kończyły się zdobyczą punktową. Do pewnego momentu udawało się jeszcze odpowiedzieć rywalowi na jego poczynania, ale potem doświadczenie i szerokość składu wzięły górę.
Gospodarze tak naprawdę jeszcze w pierwszej połowie ułożyli pod siebie bieg rywalizacji dochodząc do dwudziestopunktowej przewagi.
W drugiej połowie Polonia w pełni kontrolowała boiskowe wydarzenia i powiększała przewagę. Pozostało zebrać cenną lekcję, a także starać się wyciągnąć choćby małe pozytywy.
Finalnie Polonia Bytom wygrała 98:53, a kolejne mecze dla zespołu Oknoplast Korony AGH Kraków nadchodzą.
BS Polonia Bytom – Oknoplast Korona AGH Kraków 98:53 (21:12, 25:13, 28:13, 24:15)
Oknoplast Korona: Pieniążek 23, Biegoń 12, Matyja 11, Hościłowicz 4, Kękuś 3, Kołtun 0, Noszczyński 0, Kleszcz 0, Łaski 0.