Pod koniec tygodnia mieliśmy okazję spotkać się w dość kameralnym gronie z Prezesami Firmy Oknoplast Sp. z o.o., Panem Adamem Plackiem oraz Panem Mikołajem Plackiem.

Trener i główny dowodzący projektu Oknoplast Basket, Marcin Kękuś, przedstawił najbliższe plany związane z działalnością sportową i organizacyjną, formy jej promocji oraz nakreślił – używając języka przedsiębiorców – strategię rozwoju opartą o ludzi.

To właśnie społeczność, jak w każdym przedsiębiorstwie, odgrywa najważniejszą rolę, a warto pamiętać, że pod skrzydła Oknoplast już od przyszłego sezonu dołączą kolejne drużyny!

Nie da się ukryć, że myślimy o naszych partnerach nie tylko z dolnej części drabinki szkoleniowej, ale też samego szczytu, gdzie dzielnie o ligowe punkty walczy Klub Sportowy AGH Kraków.

Miło nam, że podjęte starania zostają docenione i wspólnie, na myśl o tych dokonaniach widzimy na swoich twarzach uśmiechy.

Specjalnie przygotowany prezent, w formie meczowej koszulki z imienną dedykacją, otrzymał tym razem Prezes Mikołaj Placek.

Obecnie, Oknoplast Basket wraz ze wszystkimi organizacjami partnerskimi to już grupa tysięcy osób, których łączy zamiłowanie do koszykówki, rywalizacji czy szeroko pojętej aktywności fizycznej, którą realizować może każdy. Niezależnie od jakichkolwiek czynników.

Otwieramy Okno na Świat!
Otwieramy Drzwi do Marzeń!