Kolejny sezon 2023/24 za nami.
Za nami dobry rok. Nie brakowało w nim nowych wyzwań, nauki i doświadczeń. Kończymy go pełni dumy, spełnienia i poczucia, że obraliśmy dobry kierunek. Cieszy nas to, jak wspaniali ludzie nas otaczają i wspierają rozwój tych młodych, ambitnych sportowców, którzy reprezentują nasze klubowe barwy 🔵⚪.
Buntownicy … Jesteście sercem naszego projektu, swoim zaangażowaniem i ciężką pracą prowokujecie nas, do szukania cały czas nowych rozwiązań i możliwości podnoszenia Waszych umiejętności oraz zbierania doświadczeń nie tylko na naszym małopolskim podwórku.
Nie byłoby to możliwe bez Was moi drodzy Trenerzy.
Barbara Rajczyk-Styrska, Dagmara Lachowska, Adam Szot, Dawid Mazur, Jakub Maksymiuk, Sławomir Świder, Paweł Łyko – to cisi bohaterowie tego sezonu.
Dziękuję Wam za to, że zaraziliście naszą Młodzież pasją do mojego ukochanego sportu jakim jest koszykówka 🏀.
Dziękuję za profesjonalizm, opiekę nad zawodnikami i wiedzę jaką każdego dnia im przekazaliście.
Te piękne momenty: radości ze zwycięstw i sportowej złości po porażkach nie byłyby możliwe bez wsparcia naszych Głównych Partnerów Firmy Oknoplast Polska Pana Prezesa Adama Placka oraz Pana Prezesa Mikołaja Placka, Firmy Inter-Bud Developer Pana Prezesa Stanisława Łukasika, Firmy Ranplast Pana Prezesa Rafała Nowaka oraz Fitpark – Park Wodny z Panią Prezes Beatą Rogowską oraz Panią Dyrektor Barbarą Potoczną.
Doceniamy Waszą wiarę w nasze działania
Jest ona motorem napędowym do realizacji kolejnych ambitnych planów.
Rodzice – ślemy ukłony w Waszą stronę. To Wy uczycie dzieci systematyczności prowadząc je od najmłodszych lat na nasze treningi. Pokazujecie im, że warto marzyć i, że ich małe i duże marzenia się spełnią jak będą tylko wytrwale pracować.
Dziękujemy, że tworzycie z nami naszą klubową społeczność, wspieracie pomysły i zawsze macie ręce chętne do pomocy. Tacy ludzie jak Wy to ogromny skarb.
Dziś jako Prezes Stowarzyszenia Krakowska Koszykówka Młodzieżowa Oknoplast-Inter-Bud Kraków czuje satysfakcję. Ta ciężka praca ma sens.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w nasze Stowarzyszenie – Marcin Kękuś