🔵⚪ Zagramy w półfinale turnieju w Grójcu. 👏
Od samego początku meczu krakowska drużyna prezentowała świetną organizację w obronie, wymuszając liczne straty rywali. Dzięki agresywnej defensywie zawodnicy szybko przechodzili do kontrataków, które kończyli efektownymi punktami. Pierwsza kwarta zakończyła się wysokim prowadzeniem naszej drużyny i ustawiła przebieg całego meczu.
Na wyróżnienie zasługuje gra zespołowa – piłka płynnie krążyła pomiędzy zawodnikami, a niemal każdy koszykarz miał swój wkład punktowy. Widać było również dużą dyscyplinę taktyczną: podopieczni trenera Mateusza Bukały nie tylko dominowali na boisku, ale i pokazali dojrzałość w podejmowaniu decyzji na boisku.
Drużyna ze Skierniewic, mimo ambitnej walki, miała spore problemy z przebiciem się przez obronę krakowian. Zdobycie punktów kosztowało ich wiele wysiłku, a skuteczność rzutowa pozostawiała sporo do życzenia.
Ostateczny wynik 67:23 pokazuje różnicę w poziomie przygotowania obu zespołów. Dla Oknoplast Inter-Budu była to okazja do sprawdzenia różnych ustawień i rozwijania młodych talentów.