Maciej Maj

Koszykówkę poznał w Szkole Podstawowej numer 30, gdzie miał możliwość podjąć treningi razem ze szkółką RadwanSport. Zaczęło się bardzo niewinnie. Zajęcia w każdym tygodniu, o stałych porach, których głównym elementem było czerpanie radości. Przez ćwiczących i podziwiających rodziców.
Jednak wkrótce, pasja przybrała na sile. Po roku, wspólnie z kolegami wygrali rozgrywki Małej Ligi RadwanSport. Ekscytacja i satysfakcja spowodowały, że chęć uczestnictwa w kolejnym, nadchodzącym treningu wypełniała całe dnie. Po następnych 12 miesiącach trafił do Kadry prowadzonej przez RadwanSport i wówczas świat przybrał inny wymiar.
Profesjonalne zajęcia, znaczące postępy pozwalały rozwijać skrzydła i mierzyć się z coraz większymi wyzwaniami. Podążając tą drogą, trafił do młodzieżowego zespołu KS Korona Kraków. Smaku pierwszych, oficjalnych meczów, walki o każdy punkt nie da się zapomnieć. Te rzeczy niesamowicie kształtują charakter.
W tym roku szkolnym ciężka praca zaowocowała solidnym, 4 miejscem w rozgrywkach ligowych. To wszystko zaprowadziło młodego zawodnika do ekipy Oknoplast Basket Kraków, gdzie sportowych przygód nie braknie.

OKNOPLAST BASKET KRAKÓW

DOŁĄCZ DO NAS

KONTAKT